Witamy na Blogu! :)

Czym jest maxF1.com ?

MaxF1.com to bezpłatna gra online, w której gracz jest zarówno managerem formuły 1 jak i jej kierowcą. Interaktywny tryb rozgrywki pozwala na kierowanie własnym bolidem, który reaguje i jeździ wedle ustawień i modyfikacji, jakie zostały wprowadzone w trybie managerskim. Oznacza to, że nie tylko jest ważna jazda ale również odpowiednie ustawienie bolidu do wyścigu czy kwalifikacji.W każdym tygodniu wyścigowym, czeka Was spore wyzwanie. W każdy poniedziałek o godzinie 20:30 prezentowany jest nowy tor, każdy manager ma 4 dni na trening – przygotowanie bolidu, poznanie toru i wykręcenie dobrego czasu. Następnie w piątek wieczorem managerowie walczą o jak najlepszą pozycję startową do wyścigu w kwalifikacjach.

Niedziela i poniedziałek to czas na wyścig, każdy manager startuje w swojej lidze do wyścigu i walczy z innymi graczami o podium z wynikami na żywo. Liczy się łączny czas 15 kółek (wyścig można jechać TYLKO RAZ).

Strona maxF1.com została włączona 10 września 2010 i przez blisko 2 miesiące była możliwość grania w trybie testowym, co oznaczało ograniczoną funkcjonalność ustawień jak i samej gry.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.